Odkryj JMI

Nasza firma zajmuję się sprzedażą hurtową oraz detaliczną skuterów elektrycznych z bateriami opartymi o najnowsze technologie własnej produkcji.  Skutery elektryczne są przyjazne dla środowiska. Korzystając z naszych usług możesz jednocześnie chronić środowisko ale także swój budżet domowy ponieważ koszt przejechania 100km skuterem elektrycznym wynosi około 2 zł. Zapraszamy do współpracy z nami.

Ekologiczna nowość – skuter elektryczny

W coraz większej liczbie miast, pojawiają się skutery elektryczne. Wszędzie tam, gdzie można je spotkać, wzbudzają dużą sensację i zainteresowanie ze strony kierowców i pieszych. Trudno się temu dziwić. Charakteryzuje je bardzo cicha praca, zerowa emisja spalin i dość dobre przyspieszenie. Prowadzenie skutera elektrycznego niemal w niczym nie różni się od skutera spalinowego. Można zaryzykować stwierdzenie, że jest nawet łatwiejsze i przyjemniejsze. Przede wszystkim waga takiego pojazdu jest niższa, przez co łatwiej zmieniać nim kierunek jazdy.

Dlaczego skuter elektryczny tak szybko zyskał dużą popularność?

Jest wiele powodów. Jednym z ich jest ekologiczność takiego rozwiązania. W czasach, kiedy coraz więcej uwagi poświęcamy niskiej emisji spalin, napęd w skuterze elektrycznym jest bardzo przyjazny dla środowiska. Co więcej, skutery elektryczne można coraz częściej wypożyczyć na minuty. W dużych miastach już funkcjonują wypożyczalnie tego sprzętu, działające na podobnych zasadach jak wypożyczalnie rowerów miejskich.

Elektromobilność skuter elektryczny ekologia i nowoczesność.

 • 01

  Wysoka jakość 

  Montaż w Europie, większość cześci #MadeEU
 • 02

  Bateria produkowana w Polsce

  Wspieramy Polski Biznes - kupujemy baterie od Polskiego producenta.
 • 03

  Serwis i gwarancje

  Oferujemy gwarancje i serwis na terenie Polski - stacjonarnie i mobilnie
 • 04

  Skuter gotowy do jazdy

  Otrzymujecie Państwo produkt gotowy do jazdy, który przeszedł restrykcyjne testy i normy w EU
 • 05

  Pełne wsparcie JMI

  Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Zespół JMI Polska
 • 06

  Innowacje JMI

  Nasz dział R+D pracuję mocno i solidnie nad innowacjami w JMI