Odkryj JMI
IDEA

JMI

Żyj w zgodzie z naturą

Naszym celem jest ułatwienie życia w zgodzie z naturą

Energia elektryczna jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o oszczędność i ochronę środowiska w jednym.

Koszty przejechania 100 km

  • Skuter Spalinowy
  • Skuter Elektryczny

Czy skutery elektryczne są modne?

Wiele osób decyduje się kupić skuter elektryczny tylko dlatego, że jest on jednym z najbardziej modnych osobistych pojazdów, jakie można sobie wyobrazić. Przywędrowały one do Polski ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie są popularne już od wielu lat. Pomysł na skuter elektryczny narodził się właśnie tam, jako efekt prac nad ograniczeniem emisji spalin i poprawy jakości powietrza. Wykorzystując w skuterach napęd elektryczny, nie produkują one żadnych spalin. Na tym jednak ich zalety się kończą. Ich użytkowanie jest bardzo ciche i wygodne, a ładowanie akumulatorów może się odbywać z dowolnego gniazdka elektrycznego.

Na rynku mamy skutery elektryczne dostępne w wielu modelach. Różnią się mocą i pojemnością baterii, a także wyglądem zewnętrznym. Nie ulega wątpliwościom, że najchętniej kupowane są skutery elektryczne retro. Swoim designem nawiązują do dawnych wzorów projektowania jednośladów. Zaokrąglenie, delikatne linie, pojedyncze okrągłe reflektory i old schoolowa kolorystyka – to wszystko sprawia, że podobają się damskiej i męskiej grupie klientów.

Skutery elektryczne można kupić w coraz większej liczbie miejsc

Jeszcze kilka lat temu były zupełną nowością. Swoim wyglądem i cichą pracą wzbudzały naprawdę wielkie zainteresowanie. Dziś już trochę się do nich przyzwyczailiśmy, choć ich największą liczbę spotkamy w dużych miastach. To oczywiście skutery elektryczne. Wygodne w poruszaniu się jednoślady, których napęd elektryczny jest bezpieczny dla środowiska i nieskomplikowany w obsłudze. Jeśli podobają Ci się takie pojazdy i także chciałbyś sobie sprawić jeden z nich, podpowiemy Ci, gdzie można je kupić.

Dobrej jakości skuter elektryczny można nabyć w różnego rodzaju sklepach internetowych. W takich miejscach zazwyczaj uzyskamy niższą cenę i będziemy mieć większy wybór urządzeń. Jeśli chodzi o ofertę sklepów stacjonarnych, sprzedających skutery elektryczne, to posiada je niemal każdy większy hipermarket. Oczywiście my polecamy korzystanie ze specjalistycznych sklepów, w których znajduje się obsługa dobrze znająca się na tym temacie. Jej fachowa wiedza może być niezwykle pomocna, w wyborze odpowiedniego pojazdu.